257248548
«СТК-АГРО» є постачальником і сервісним оператором сільськогосподарської техніки.

Про Нас

Ми є найбільшим партнером виробника LANDINI в Україні: Наявність найкращих умов від виробника, що ще більше підсилює наші конкурентні переваги. «СТК-АГРО» - успішно здійснює свою роботу в трьох напрямках: продаж тракторів, їх гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також продаж оригінальних запасних частин.

Ми готові задовольнити запити найвимогливіших клієнтів і пропонуємо широкий асортимент. Сучасний дизайн, надійність і велика кількість нових технологій, застосованих при розробці всіх моделей LANDINI. Це не просто слова - LANDINI робить все, щоб експлуатація дійсно стала задоволенням.

Сервіс

Найчисленніша і професійна сервісна мережа для гарантійного обслуговування: Впевненість в своєчасності і професіоналізмі проведення ремонтів. «СТК-АГРО» оснащений найсучаснішим обладнанням, необхідним для надання повного спектру по обслуговуванню і ремонту тракторів LANDINI. Спеціалісти сервісного центру проходять щорічне навчання і атестацію в навчальному центрі на заводі ARGO Tractors. В основі концепції нашої компанії - орієнтований на клієнта професійний сервіс. Точна діагностика проблеми, з якою стикаються клієнти і гарантія, що ремонт трактора, в сервісному центрі буде відповідати оптимальному співвідношенню «ціни - якості - термінів» - це невід'ємне правило всіх співробітників.

Регіональний сервіс - сервісні центри по всій Україні проводять ремонтні роботи будь-якої складності.

Запчастини

  • Оригінальні запчастини до всіх видів техніки, реалізованої компанією
  • АГРО, завжди в наявності.
  • Гнучкі можливості придбання
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість придбання в розстрочку, кредит, лізинг.

Наша Команда 

Команда професіоналів компанії «СТК-АГРО»

Наша команда – це згуртований колектив професійних співробітників з високою кваліфікацією, які забезпечують якісне обслуговування клієнтів при придбанні трактора, його гарантійне та сервісне обслуговування.