Landini Powerfarm 110 HC TIER3

Виробник: Landini SpA

Двигун

Моделі Landini Powerfarm 110 HC( High Clearance) оснащуються новими чотирьох циліндровими турбованими двигунами Perkins 1104 серії є високо економічними, мають низький рівень шуму та забезпечують високий запас крутного моменту. Завдяки своїй надійності та перевагам двигун Perkins обрали світові лідери фронтальних навантажувачів, а саме : JCB, Manitou, Merlo. Ці двигуни мають вдосконалену систему уприскування палива, яка оптимізує повітряно-паливну суміш, що покращує згорання двигуна. Таким чином досягнуто вищу потужність і крутний момент з низькими експлуатаційними витратами. Потужність, міцність, довготривалий термін використання та впевненість у завтрашній день все це поєднує в собі Perkins.

Трансмісія

Базова механічна синхронізована трансмісія має 3 діапазони по 4 швидкості на кожному з них, а також прискорювачем що в результаті дає 24 передач вперед і 12 передач назад (відповідно з максимальною швидкістю 40 км/год) з механічним синхронізованим реверсом. Важіль реверсу зручно розташований зліва від керма. Трансмісії серії Powerfarm HC являють собою універсальні і тільки механічного типу конструкції. Використання якісних матеріалів, сучасного технологічного оснащення та безперервне виробництво це все що містить в собі Landini Powerfarm 110 HC.

Кабіна

Продуктивність і функціональність трактора підвищується за рахунок комфортної кабіни з повною оглядовістю для оператора. Кабіна має пневматичне сидіння, регульоване по висоті та капот з плавно заокругленим дизайном забезпечують відмінну оглядовість при маневрах. Конструкція капоту забезпечує легкий доступ до двигуна при технічному обслуговуванні. Вентиляційна система обладнана двома фільтрами очищення повітря в кабіні, які знаходяться по бокам кабіни і легко міняються за декілька хвилин. Дах має скляний люк що покращує огляд і безпеку при виконанні операцій з фронтальним навантажувачем та 4 фари для роботи вночі. Під час розробок дизайну та інтер’єру кабіни, виробники Landini Argo Tractors S.p.A. перевіряють комфортність, ергономічність розміщення важелів, оглядовість та оснащення в реальних робочих умовах після чого трактори потрапляють у використання аграріїв.

Гідравлічна система

Задня 3-точкова навісна система працює в режимах позиційного регулювання, силового регулювання, змішаному режимі і плаваючому режимі та забезпечує максимальну вантажопідйомність 4 350 кг яка є однією з найпотужніших в своєму класі. Система оснащена 4-ма парами гідровиводів, дві з яких управляються комфортним джойстиком для роботи з фронтальним навантажувачем який знаходиться по праву сторону, а інші дві управляються стандартними важелями зручно розташованими поруч із сидінням оператора. Продуктивність потоку механічної навісної системи 82 л/хв. Основні характеристики трактора Powerfarm 110 HC щоб відкинути всі сумніви щодо цієї моделі.

Основні переваги

  • Трактор Landini Powerfarm 110 HC це сучасний трактор виготовлений за всіма Європейськими стандартами.
  • Світовий бренд двигунів Perkins який не потребує ідеального палива та відмінно працює як на морозі так і в спеку.
  • Має потужність 104 к.с. при 2200 об/хв що повністю вистачає для будь-яких робіт які передбачає дана модель.
  • Оптимальна трансмісія 24х12 з 3-ма діапазонами та 4 передачами до 40 км/год.
  • Вантажопідйомність навісної системи 4 350 кг, що є однією з найпотужніших в своєму класі
Двигун
Модель двигуна Perkins Tier 3
Максимальна потужність, к.с./кВт 104/76
Максимальний крутний момент, Н*м 416
Об'єм паливного баку, л 102
Робочий об`єм / кількість циліндрів, см³/шт. 4400/4 turbo aftercooler
Трансмісія
Синхронна механічна трансмісія 24х12
Характеристики
Вантажопідйомність, кг 4350
Кількість пар гідроприводів, стандарт/максимум 4
Продуктивність насосів, л/хв 82
Робочі режими: силовий, позиційний, плаваючий, змішаний В базовій комплектації
Шини
Задні 11.2/R44
Передні 11.2/R44
Баласт
Передній 7х36
Вага
Загальна вага з баластом, кг 3865