Landini Landpower 165 TopTronic

Виробник: Landini SpA

Двигун

Потужність та витривалість - це те що найбільш точно характеризують та окреслює модельний ряд тракторів з назвою Landpower (Потужне поле). Трактори серії Landpower комплектується сучасними, витривалими, вражаючими шестициліндровими турбованими двигунами F.P.T. NEF виробництва відомого італійського виробника F.P.T. (IVECO). В основі двигуна закладено якісні матеріали, простота в експлуатації та довготривалість роботи все те, що вимагає будь-який господар. Двигуни обладнані турбокомпресорами та проміжними охолоджувачами повітря, Двигун Landpower 165 відповідає стандарту TIER 3 та має потужність: 157 к.с. (ISO стандарт), забезпечуючи надзвичайну потужність та високий крутний момент. Трактори серії Landpower не чекають гарної погоди та ідеальних умов для роботи, кожну хвилину проводячи у полі, Landpower доводить свою ефективність, якість, низькі витрати палива та доступність кожному аграрію.

Трансмісія

Коробка передач трактора Landini Landpower 165 розроблена з метою створення простоти обслуговування, простої схеми перемикання передач та надійності при використанні. Трактор Landini Landpower 165 має 2 варіанти коробки передач. Найбільш проста та ефективна механічна коробка передач яка містить 3 діапазони по 6 передач забезпечує 18 швидкостей переднього і 18 швидкостей заднього ходу. В свою чергу виробники не стоять на місці і пропонують також сучасну трансмісію TopTronic що забезпечу 54 передачі вперед та 18 назад. Обслуговування трактора полегшує триступеневий збільшувач крутного моменту без розриву потоку потужності (PowerShift), гідравлічний реверсор (PowerShuttle) і кнопка муфти на важелі перемикання швидкостей (PowerClutch). Пара мокрих пластинчастих муфт зчеплення надійна, з гарантією тривалого терміну служби. Трактор Landpower ідеальним для виконання усіх сільськогосподарських операцій, починаючи з обробки поля, а також для транспортних робіт.

Кабіна

Кабіна майстер-класу з великогабаритними дверцятами із зворотним ходом забезпечує максимальну всесторонню видимість. Оптимальний доступ до зони водіння, висока якість внутрішніх компонентів, дизайн і ергономіка всіх елементів керування, а також ідеальна звукоізоляція забезпечують максимально комфорт для водіння та виконання робочих операцій. Прозорі скляні вікна у верхній частині збільшують видимість при використанні фронтальних навантажувачів. Пневматичне сидіння, регульоване кермо, а також видатна система кондиціонування повітря дають можливість працювати годинами, не втомившись. Відсутність видимості при роботі вночі забезпечується 10 потужними галогенами, які оптимально розміщені та задовольняють найвибагливішого господаря.

Гідронавісна система

Задня 3-точкова навісна система працює в режимах позиційного регулювання, силового регулювання, змішаному режимі і плаваючому режимі та забезпечує максимальну вантажопідйомність 8 400 кг яка є однією з найпотужніших в своєму класі. Система оснащена 3-ма парами гідровиводів(з регуляторами потоку), дві з яких управляються комфортним джойстиком для роботи з фронтальним навантажувачем який знаходиться по праву сторону, а інші дві управляються стандартними важелями зручно розташованими поруч із сидінням оператора. Продуктивність потоку механічної навісної системи 105 л/хв. Основні характеристики трактора Landpower 135 щоб відкинути всі сумніви щодо цієї моделі.

До основних переваг можна віднести

  • Світовий бренд двигунів F.P.T Iveco який використовують всі світові бренди сучасної сільськогосподарської техніки.
  • Вишуканий дизайн, Європейська якість, просте керування трактором без тяжкості у налаштуваннях. 
  • Ідеальна звукоізоляція в кабіні 
  • Неперевершений огляд на 360 градусів – все що необхідне для ефективної роботи оператора.
  • Має потужність 157 к.с. при 2200 об/хв що повністю вистачає для будь-яких робіт які передбачає дана модель.
  • Оптимальна трансмісія 18х18 з 3-ма діапазонами та 6 передачами досягає до 40 км/год та трансмісія 54х18 з мультиплікатором з можливістю не втрачати потужність при перемиканні передач та електрогідравлічним реверсом.
  • Вантажопідйомність навісної системи 8 400 кг, що є однією з найпотужніших в своєму класі.
Двигун
Модель двигуна F.P.T Turbo Iveco NEF 2
Максимальна потужність, к.с./кВт 141/104
Максимальний крутний момент, Н*м 691
Об'єм паливного баку, л 260
Робочий об`єм / кількість циліндрів, см³/шт. 6728/6 turbo
Трансмісія
Синхронна механічна трансмісія 54х18
Характеристики
Вантажопідйомність, кг 8400
Кількість пар гідроприводів, стандарт/максимум 3/5
Продуктивність насосів, л/хв 105
Робочі режими: силовий, позиційний, плаваючий, змішаний В базовій комлектації
Шини
Задні 600/65R38
Передні 480/65R28
Баласт
Задній 340 кг/510 кг опція
Передній 19х42кг
Вага
Загальна вага з баластом, кг -