Landini 5-115H TOP TIER3 (RPS/H-L-M)

Виробник: Landini SpA

Двигун

Моделі тракторів 5H-115H та 5H-115 TOP мають в своєму розпорядженні нові та сучасні двигуни Perkins 1104D Tier 3, спеціально розроблені для використання в сільському господарстві, які містять в собі витривалість та простоту в обслуговуванні. Вони мають сучасні концепції та авангардні технічні рішення. Новий асортимент екологічно чистих двигунів, що відповідає новим специфікаціям, що регулюють викиди газів, як це передбачено діючими стандартами третього рівня. Нові двигуни Perkins, встановлені на серії 5H-115, доступні в 110 к.с. / ISO (турбований після охолодження). Завдяки конкретним технологічним новинкам повітря і паливо максимально змішуються, забезпечуючи тим самим краще згоряння та ефективність, високу потужність та високий крутний момент, забезпечуючи низькі експлуатаційні витрати та повагу до навколишнього середовища. Передній нахил капота забезпечує легкий доступ до двигуна для поточного обслуговування та технічного обслуговування. Потужність, міцність, довготривалий термін використання та впевненість у завтрашній день все це поєднує в собі Perkins.

Трансмісія

Базова механічна синхронізована трансмісія трактора 5H-115H має 3 діапазони по 4 швидкості на кожному з них, оснащена прискорювачем що в результаті дає 24 передач вперед і 12 передач назад( відповідно з максимальною швидкістю до 40 км/год) з механічним синхронізованим реверсом. Важіль реверсу зручно розташований зліва від керма. Тим самим важелем можна вмикати ходозменшувач(опція) або прискорювач. Трансмісії серії тракторів Landini 5H-115 являють собою універсальні, механічного та електрогідравлічного типу конструкції. Використання якісних матеріалів, сучасного технологічного оснащення та безперервне виробництво це все що містять в собі трактори Landini. Базова електрогідравлічна трансмісія трактора 5H-115 TOP складається з 4-ох передач і 3- ох діапазонів (управляються зеленими кнопками на важелі коробки передач), яка в поєднанні з T-Tronic модулем(яка дозволяє перемикати передачі без розриву потоку потужності) та електрогідравлічною коробкою з електрогідравлічним реверсом, забезпечує 36 передач вперед + 12 назад. Управління зчепленням (вмонтована помаранчева кнопка на важелі коробки передач) і REVERSE POWER SHUTTLE (електрогідравлічна коробка з реверсом, важіль управління якою знаходиться зліва під кермом), ає змогу оператору змінювати передачі та напрямок руху без використання педалі зчеплення. Використання якісних матеріалів, сучасного технологічного оснащення та безперервне виробництво це все що містять в собі трактори Landini.

Кабіна

Продуктивність і функціональність трактора підвищується за рахунок комфортної кабіни з повною оглядовістю для оператора. Кабіна має підресорене сидіння (пневматичну підвіску сидіння за замовленням). Регульоване по висоті сидіння та капот з плавно заокругленим дизайном забезпечують відмінну оглядовість при маневрах. Конструкція капоту забезпечує легкий доступ до двигуна при технічному обслуговуванні. Вентиляційна система обладнана двома фільтрами очищення повітря в кабіні, які знаходяться по бокам кабіни і легко міняються за декілька хвилин. Також кабіна може бути обладнана вугільними фільтрами (опція), які захищають оператора при роботі з гербіцидами. Дах має скляний люк що покращує огляд і безпеку при виконанні операцій з фронтальним навантажувачем та 4 фари для роботи вночі. Під час розробок дизайну та інтер’єру кабіни, виробники Landini Argo Tractors S.p.A. перевіряють комфортність, ергономічність розміщення важелів, оглядовість та оснащення в реальних робочих умовах після чого трактори потрапляють у використання аграріїв.

Гідравлічна система

Задня 3-точкова навісна система працює в режимах позиційного регулювання, силового регулювання, змішаному режимі і плаваючому режимі та забезпечує максимальну вантажопідйомність 5 000 кг є однією з найпотужніших в своєму класі. ЗНС оснащенна електронним управлінням(5H-115 TOP) та механічим управлінням (5H-115H), а також містить в собі поворотний регульований по висоті зчіпний пристрій, та поворотний тяговий брус. Система оснащена 4-ма парами гідровиводів, дві з яких управляються комфортним джойстиком для роботи з фронтальним навантажувачем якийзнаходиться по праву сторону, а інші дві управляються стандартними важелями зручно розташованими поруч із сидінням оператора. Продуктивність потоку механічної та електричної навісної системи 85 л/хв. Основні характеристики трактора 5H-115 TOP та 5H-115H щоб відкинути всі сумніви щодо цієї моделі.

Основні переваги

  • Трактор Landini 5H-series це сучасний трактор виготовлений за всіма Європейськими стандартами.
  • Світовий бренд двигунів Perkins який не потребує ідеального палива та відмінно працює як на морозі так і в спеку.
  • Має потужність 110 к.с. при 2200 об/хв що повністю вистачає для будь-яких робіт які передбачає дана модель.
  • Оптимальна трансмісія яка може убти як електрогідравлічна так і механічне за вподобаннями.
  • Вантажопідйомність навісної системи 5 000 кг, що є однією з найпотужніших в своєму класі.
Двигун
Модель двигуна Perkins Tier 3 1104D-44TA
Максимальна потужність, к.с./кВт 110/81
Максимальний крутний момент, Н*м 410
Об'єм паливного баку, л 102
Робочий об`єм / кількість циліндрів, см³/шт. 4400/4 turbo aftercooler
Трансмісія
Синхронна механічна трансмісія 36х12
Характеристики
Вантажопідйомність, кг 5000
Кількість пар гідроприводів, стандарт/максимум 4
Продуктивність насосів, л/хв 85
Робочі режими: силовий, позиційний, плаваючий, змішаний В базовій комплектації
Шини
Задні 420/85 R34 (Колія від 1500мм)
Передні 340/85 R24 (Колія від 1500мм)
Баласт
Задній -
Передній 10х36
Вага
Загальна вага з баластом, кг -

Рекомендовані товари